Wij waren met 11. Een deel van de groep was...
Wij waren met 11. Een deel van de groep was gehaast . Hier werd rekening mee gehouden waardoor we met 11 allen ons eten op tijd hebben gekregen. Zeer vriendelijk en zeer lekker.
Aangename sfeer, goede tafel, vriendelijke...
Aangename sfeer, goede tafel, vriendelijke bediening, super lekker eten en wijnen!
Heel lekker gegeten, goede en vlotte bediening,...
Heel lekker gegeten, goede en vlotte bediening, misverstand werd direct ruimschoots goedgemaakt.
De mij aangeboden maaltijd(asperges op vlaamse...
De mij aangeboden maaltijd(asperges op vlaamse wijze) en het navolgende dessert wasren erg lekker en verzorgd Op de bediening heb ik niets aan te merken. Dit is een restaurant dat ik aanbeveel aan al wie graag lekker eet.
Lekker eten en sympathieke bediening....
Lekker eten en sympathieke bediening.
Het kader is heel mooi. Het restaurant zat...
Het kader is heel mooi. Het restaurant zat bijna vol, veel sfeer. Het eten was lekker, zonder meer. Onze tafel was wel slecht gelegen voor een "tête à tête" en hebben alle conversatie van de ronde tafel naast ons meegevolgd, niet ideaal.
lekker, fijne omgeving en een toffe bediening...
lekker, fijne omgeving en een toffe bediening door Kelly!
Zoals altijd na vele keren ontbijten bij van...
Zoals altijd na vele keren ontbijten bij van der valk top
Het ontbijt was overheerlijk, veel soorten,...
Het ontbijt was overheerlijk, veel soorten, al zoveel maal bij Van Der Valk geweest en het was het beste dat we ooit hebben gehad. Het was de eerste maal dat we een arrangement hebben genomen vier in de plaats van drie, ik moet zeggen dat het eten heel lekker was maar misschien één voorgerechtje met een sterretje erbij voegen (het moet daar niets speciaal voor zijn, een tip bijv. gerookte zalm) Maar een 9.5 op 10
Goede bediening en een uitgebreid buffet....
Goede bediening en een uitgebreid buffet.