Eten,bediening en plaats was ok. Eten was top....
Eten,bediening en plaats was ok. Eten was top. Bediening was goed.
Zeer lekker eten! Jammer dat we onze wijn pas...
Zeer lekker eten! Jammer dat we onze wijn pas kregen toen ons eten al opgegeten was. Voor de rest zeer tevreden.
Altijd alles inorde ! Hoe druk t ook is!...
Altijd alles inorde ! Hoe druk t ook is!
Wachttijd van 2 uur en dat vonden ze normaal....
Wachttijd van 2 uur en dat vonden ze normaal.
We hebben 1,5 uur moeten wachten op ons eten....
We hebben 1,5 uur moeten wachten op ons eten. We zijn na 1 uur en 10 minuten zelf gaan vragen waar ons eten bleef. De keuken was ons tafeltje vergeten. We hebben ook geen compensatie aangeboden gekregen.
Vriendelijke bediening Heel lekker wildgerecht...
Vriendelijke bediening Heel lekker wildgerecht !
We werden bij De Kiezel vriendelijk ontvangen...
We werden bij De Kiezel vriendelijk ontvangen en bediend. De gerechten waren bijzonder goed verzorgd en lekker. Men kan er terecht, zowel voor een snack of een snelle hap als voor een uitgebreid menu aan een mooi gedekte tafel. Spijtig dat de kolossaal grote hond des huizes in het restaurant mag zitten en dat de vrouw bij het opdienen haar hond knuffelt. Voor dierenliefhebbers is het gezellig, voor ons is het een reden om niet meer terug te komen.
zoals steeds was het eten zeer lekker. Alleen...
zoals steeds was het eten zeer lekker. Alleen vond ik dat er te weinig pauze was tussen de gerechten, hetgeen wij nochtans gevraagd hadden
Eerste bezoek aan De Kiezel, een authentiek...
Eerste bezoek aan De Kiezel, een authentiek en kleinschalige zaak met vriendelijk personeel. Het wildmenu dat we genomen hebben, voor -én hoofdgerecht waren dik in orde, zowel qua presentatie als cuisson. Enkel spijtig dat er met de melding verjaardagsdiner bij reservatie niets gedaan is, een kleine attentie is altijd fijn... Alles bij elkaar voor herhaling vatbaar.