Budget
€€
Heures d'ouverture
Heures d'ouverture
A propos de ce restaurant
Richie De Clercq heeft het voorbije jaar het restaurant van zijn ouders een heerlijke schwung gegeven. 800 jaar Sint-Niklaas combineer je daarom best met een cuillinair intermezzo in Portobelfino, op amper 50 meter van de grootste markt van België. Portobelfino is een restaurant dat steeds voor verrassende ontwikkelingen zorgt. Verwacht geen vaste kaart, want Richie speelt veel liever in op de actualiteit, het marktaanbod en de dingen die op hem afkomen. Hij kookt met respect voor goeie producten en brengt gerechten gëinspireerd op de klassieke Belgische keuken. Zijn suggesties en menu's (lunch in twee of drie gangen en een suggestiemenu in vijf gangen) zijn uitsluitend gebaseerd op kwaliteitsingrediënten en vaak proef je daarbij een verrassend Oosters accent. Het is duidelijk dat innovatie en traditie elkaar ontmoeten in Portobelfino. Bij mooi weer nemen gasten graag plaats op het gezellige terras vooraan. Portobelfino: De garantie voor kwalitatief, gezellig genieten. De dichtstbijzijnde parkeergelegenheid is onder de markt!
Note moyenne des avis
9.1 Basé sur 106 avis
Service
Qualité du repas
Cadre
106 personnes ont donné leur avis sur ce restaurant
En partageant vos expériences, vous guidez les autres visiteurs dans leur choix
Kathleen
Avis du: 22/06/2025
Kathleen recommande ce restaurant pour: Couples, Gastronomie

Zeer lekker gegeten, fijne smaken, mooie presen...

Zeer lekker gegeten, fijne smaken, mooie presentatie en goede timing tussen de gangen. We moesten redelijk vroeg vertrekken en ze hebben ervoor gezorgd dat dat mooi op tijd lukte. Heel lekkere witte wijn. Vriendelijke bediening.

Claudine
Avis du: 17/06/2025
Claudine recommande ce restaurant pour: Couples, Gastronomie

De smaken zaten goed. Het was héérlijk !...

De smaken zaten goed. Het was héérlijk !

Martin
Avis du: 30/05/2025
Martin recommande ce restaurant pour: Couples, Gastronomie

Altijd fijne gerechten in een leuk kader...

Altijd fijne gerechten in een leuk kader

Marc
Avis du: 26/05/2025
Marc recommande ce restaurant pour: Couples, Gastronomie, Rapport qualité/prix

de ontvangst , bediening ,eten en wijn waren...

de ontvangst , bediening ,eten en wijn waren top . prijs kwaliteit een aanrader . wij komen zeker terug .

Herwig
Avis du: 26/05/2025
Herwig recommande ce restaurant pour: Couples, Gastronomie

Zeer lekker en verfijnd...

Zeer lekker en verfijnd

Guy
Avis du: 17/05/2025
Guy recommande ce restaurant pour: Groupes

Correcte & vriendelijke service. Innovatieve...

Correcte & vriendelijke service. Innovatieve keuken, leuk concept

freddy
Avis du: 13/05/2025

zeer lekker eten warme ontvangst...

zeer lekker eten warme ontvangst

Tony
Avis du: 12/05/2025
Tony recommande ce restaurant pour: Groupes, Gastronomie

Heel vriendelijk. Schitterend eten mooi geprese...

Heel vriendelijk. Schitterend eten mooi gepresenteerd.

Johan L.
Avis du: 01/05/2025
Johan L. recommande ce restaurant pour: Couples, Cadre trendy, Gastronomie, Rapport qualité/prix

Das Essen war überragend, wie immer mit vielen...

Das Essen war überragend, wie immer mit vielen Ideen und mit Liebe zubereitet. Ein außergewöhnlicher Genuss..... Wir lieben Ritchies Küche und der tollen Service von seiner Frau. Immer wieder gerne, wenn wir in Hamme sind!! Liebe Grüße, Johan & Christa

Mark
Avis du: 27/04/2025
Mark recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

Lekker eten,top bediening!...

Lekker eten,top bediening!

Tous les avis de ce restaurant