Résever
Le restaurant ne peut être réservé en ligne via Resto.be
Contactez le restaurant par téléphone ou envoyez votre message:
de perfectie
Super lekker eten , de kwaliteit van het eten en de manier waarop het opgediend wordt is perfect, en dan nog niet te spreken over de desserts, gewoonweg subliem. Tevens een zeer gemoedelijke rustige sfeer in het restaurant. Zeker een aanrader voor iedereen Ronny en Carina
culinair fabriekje
Erg lekker eten, service niet correct. Veel te druk in het restaurant, je zat aan een tafeltje naast de rij wachtende mensen, even op het bankje zitten ! Echt waar : shiften systeem van 12.00 to 14.15 / 14.15 -16.15 enzovoort. Serveersters liepen met oortjes heen en weer te hollen. Riepen continu 'eten in de lift'. Geen gastvrouw die je in zo een top restaurant mag verwachten ontbrak volledig. Bleek echtgenote van de chef te zijn. Heeft zij ooit opleiding in de sector gehad ? Een glimlach was ver te zoeken. Aan de toog stond het continu vol af te wassen en gewassen glazen, letterlijk boven je hoofd te rinkelen. Afrekenen en jas krijgen, weer in het gangetje wachten ... dit kan echt niet voor een restaurant met 1 ster !
Tweede bezoek. Perfectie en creativiteit gaan...
Tweede bezoek. Perfectie en creativiteit gaan hier hand in hand. Subliem is het.
Grote fan van het gebaar! Heerlijk gegeten!...
Grote fan van het gebaar! Heerlijk gegeten!
Altijd een plezier om hier te komen eten wij...
Altijd een plezier om hier te komen eten wij komen hier al enkele jaren, de prijzen zijn zeker niet te duur voor de kwaliteit dat men hier krijgt. De borden zijn heel mooi.
top! alles is hier tot in de puntjes geregeld;...
top! alles is hier tot in de puntjes geregeld;
verbluffend lekker, bijna de perfectie...
verbluffend lekker, bijna de perfectie
Verrassende combinaties, zéér lekker en origine...
Verrassende combinaties, zéér lekker en origineel. Een gezellige kleine locatie met een zeer attente service. Topniveau!