Avis pour Preuverie

551 personnes ont donné leur avis sur ce restaurant
Réservez votre restaurant en ligne et vous recevrez le lendemain de votre visite au restaurant une invitation pour donner et partagez votre avis
9.1
551 avis
date score
freddy
Avis du: 02/06/2025
freddy recommande ce restaurant pour: Couples

De eigenaar/kok werd bijgestaan door een jongel...

De eigenaar/kok werd bijgestaan door een jongeling (stagair ? flexi ?) die zowat alles verkeerd begreep en voor alles (het menu werd direct ingevoerd in de kassa) de patron erbij moest roepen, die steeds moest corrigeren. Ondanks dat er weinig volk aanwezig was, moesten wij toch lang wachten op ons eten. Mijn partner kreeg dan nog scampi met pasta ipv het bestelde scampislaatje. Toen wij de afrekening vroegen, werd ons een betaalterminal met een bedrag erop onder de neus gestoken, zonder dat wij ook maar iets of wat van op papier hadden gezien! Toen op onze vraag toch een rekening werd voorgelegd, bleek deze een verzameling van verkeerde menus die werken opgeteld en nadien terug afgetrokken. Gelukkig klopte de rekening uiteindelijk toch.

Els
Avis du: 30/05/2025
Els recommande ce restaurant pour: Groupes, Cadre trendy, Gastronomie, Rapport qualité/prix

Er wordt geel veel moeite gedaan om een mooi...

Er wordt geel veel moeite gedaan om een mooi en lekker vegan bordje op tafel te toveren . Waarvoor een dikke dankuwel.

Rudy
Avis du: 29/05/2025
Rudy recommande ce restaurant pour: Couples, Rapport qualité/prix

Vriendelijke ontvangst, prijs kwaliteit heel...

Vriendelijke ontvangst, prijs kwaliteit heel goed, lekker gegeten !

Cliff
Avis du: 28/05/2025
Cliff recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

Zeer vriendelijke ontvangst. Super lekker geget...

Zeer vriendelijke ontvangst. Super lekker gegeten. Zeer goede prijs/kwaliteit.

Sarah
Avis du: 25/05/2025
Sarah recommande ce restaurant pour: Groupes, Gastronomie

We hadden een verrassingsmenu & vonden deze...

We hadden een verrassingsmenu & vonden deze erg lekker

Joeri R.
Avis du: 25/05/2025

Vriendelijk,...

Vriendelijk,

Teresa
Avis du: 19/05/2025
Teresa recommande ce restaurant pour: Groupes, Gastronomie

We hadden gekozen voor een vis/vlees 4 gangen...

We hadden gekozen voor een vis/vlees 4 gangen menu. Gerechten waren top. Super lekker. In ons gezelschap was er 1 persoon met gluten en lactose allergie. Dit was voor de chef geen enkel probleem. Hij heeft elk gerecht aangepast. Heerlijk we gaan zeker nog eens terug !

Christiaan
Avis du: 18/05/2025
Christiaan recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

Was tien minuten te laat, wat geen enkel probl...

Was tien minuten te laat, wat geen enkel probleem was voor de verantwoordelijke van het restaurant. De verrassingsmenu was echt enorm lekker. Voldoende tijd tussen de verschillende gangen. Lekkere gerechten voor een zeer aantrekkelijke prijs.

Inge
Avis du: 16/05/2025
Inge recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

Lekker netjes en correct van prijs. Wij hadden...

Lekker netjes en correct van prijs. Wij hadden zeer weinig tijd… de gastheer heeft perfect ingespeeld op onze noden.

Marleen
Avis du: 09/05/2025
Marleen recommande ce restaurant pour: Groupes, Gastronomie

Weer zalig gegeten…. Fijne en vriendelijke...

Weer zalig gegeten…. Fijne en vriendelijke bediening. Top kok !

date score